BP5723-33
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BP5723-33 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BP5723-33
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 3.3V 3A 10W
Ngā Rauemi: BP5723-33.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BP5723-33
Tau Wae BP5723-33 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 3.3V 3A 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4744 pcs Pepa Raraunga BP5723-33.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Momotuhi - Whakauru 80 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 1.52" L x 0.43" W x 0.85" H (38.5mm x 10.9mm x 21.5mm)
Raupapa - Mana (Watts) 10W
Paa / Case 11-SIP Module, 7 Leads Ētahi Ingoa BP572333
Tae Mahi -25°C ~ 80°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaritea te Ture 10mV Raina Raina 10mV
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
He pai 79% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 3A 80 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 3A Whakaaetanga -
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BP5720-5
BP5720-5
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: IC AC/DC CONVERTER ISO 12SIP
I roto i te taonga: 4940 pcs
Tikiake: BP5720-5.pdf
RFQ
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: IC MOTOR DRIVER PWM 9SIP
I roto i te taonga: 5644 pcs
Tikiake: BP5801.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 350MA 4W
BP5722A12
BP5722A12
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 1A 12W
Tikiake: BP5722A12.pdf
Tikiake: BP5718A12.pdf
Whakaahuatanga: IC AC/DC CONVERTER ISO 5SIP
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 2A 24W
Whakaahuatanga: IC MOTOR DRIVER PAR 17SIP
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 500MA 6W
Whakaahuatanga: IC AC/DC CONVERTER ISO 6SIP
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V 800MA 12W
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel