BP5085-15
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BP5085-15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BP5085-15
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC AC/DC CONVERTER DUAL SIP16
Ngā Rauemi: BP5085-15.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BP5085-15
Tau Wae BP5085-15 Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 5682 pcs Pepa Raraunga BP5085-15.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 5V
Putanga - Whakaputa 1 15V Momotuhi - Whakauru 159 ~ 253 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 1.91" L x 0.55" W x 0.87" H (48.5mm x 14.0mm x 22.0mm)
Raupapa BP5085 Mana (Watts) 3W
Paa / Case 16-SIP Module, 8 Leads Ētahi Ingoa BP508515
Tae Mahi -20°C ~ 80°C (With Derating) Tau o nga Hua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaritea te Ture 50mV Raina Raina 100mV
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 2 Output 15V 5V 80mA, 350mA 159 ~ 253 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 80mA, 350mA Whakaaetanga -
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BP5068-15
BP5068-15
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER -15V 800MA 12W
I roto i te taonga: 4559 pcs
Tikiake: BP5068-15.pdf
RFQ
BP5068A24
BP5068A24
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: IC AC/DC CONV -24V 600MA SIP12
I roto i te taonga: 16073 pcs
Tikiake: BP5068A24.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 0.15A
Tikiake: BP5223.pdf
Whakaahuatanga: IC AC/DC CONV 15V 300MA SIP12
Whakaahuatanga: IC REG BUCK -12V 0.1A 8SIP