BP5067-15
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BP5067-15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BP5067-15
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC AC/DC CONV 15V 300MA SIP12
Ngā Rauemi: BP5067-15.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BP5067-15
Tau Wae BP5067-15 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC AC/DC CONV 15V 300MA SIP12 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4841 pcs Pepa Raraunga BP5067-15.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Momotuhi - Whakauru 80 ~ 120 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 1.38" L x 0.36" W x 0.87" H (35.0mm x 9.2mm x 22.0mm)
Raupapa BP5067 Mana (Watts) 5W
Paa / Case 12-SIP Module, 6 Leads Ētahi Ingoa BP506715
Tae Mahi -20°C ~ 80°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaritea te Ture 50mV Raina Raina 50mV
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
He pai 83% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 300mA 80 ~ 120 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 300mA Whakaaetanga -