BP5081A15
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BP5081A15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BP5081A15
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC AC/DC CONVERTER DUAL SIP14
Ngā Rauemi: BP5081A15.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BP5081A15
Tau Wae BP5081A15 Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 4079 pcs Pepa Raraunga BP5081A15.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 5V
Putanga - Whakaputa 1 15V Momotuhi - Whakauru 80 ~ 120 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 1.59" L x 0.49" W x 0.85" H (40.5mm x 12.4mm x 21.5mm)
Raupapa BP5081 Mana (Watts) 3W
Paa / Case 14-SIP Module, 8 Leads Tae Mahi -25°C ~ 80°C (With Derating)
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakaritea te Ture 50mV
Raina Raina 100mV Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai -
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 2 Output 15V 5V 80mA, 350mA 80 ~ 120 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 80mA, 350mA