BH29MA3WHFV-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BH29MA3WHFV-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BH29MA3WHFV-TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.9V 300MA 6HVSOF
Ngā Rauemi: 1.BH29MA3WHFV-TR.pdf2.BH29MA3WHFV-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BH29MA3WHFV-TR
Tau Wae BH29MA3WHFV-TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.9V 300MA 6HVSOF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 252432 pcs Pepa Raraunga 1.BH29MA3WHFV-TR.pdf2.BH29MA3WHFV-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.09V @ 100mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.9V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-HVSOF Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, Flat Lead Exposed Pad PSRR 60dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa BH29MA3WHFV-TR-ND
BH29MA3WHFVTR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.9V 300mA 6-HVSOF
I teie nei - Quiescent (Iq) 95µA Nama - Whakaputa 300mA