BH29RB1WGUT-E2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BH29RB1WGUT-E2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BH29RB1WGUT-E2
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 2.9V 150MA 4VCSP60N1
Ngā Rauemi: 1.BH29RB1WGUT-E2.pdf2.BH29RB1WGUT-E2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BH29RB1WGUT-E2
Tau Wae BH29RB1WGUT-E2 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LIN 2.9V 150MA 4VCSP60N1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 184263 pcs Pepa Raraunga 1.BH29RB1WGUT-E2.pdf2.BH29RB1WGUT-E2.pdf
Rae Tae (Max) 0.15V @ 100mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.9V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 4-VCSP60N1 (1x1.04) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-WFBGA, CSPBGA PSRR 63dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa BH29RB1WGUT-E2TR
BH29RB1WGUTE2
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.9V 150mA 4-VCSP60N1 (1x1.04)
I teie nei - Quiescent (Iq) 72µA Nama - Whakaputa 150mA
Ngā Āhuatanga Mana Enable Tau Wae Tuakiri BH29
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BH2AAAW
BH2AAAW
Kaihanga: MPD (Memory Protection Devices)
Whakaahuatanga: HOLDER BATT 2-AAA CELLS WIRE LDS
I roto i te taonga: 64828 pcs
Tikiake:
RFQ
BH29M0AWHFV-TR
BH29M0AWHFV-TR
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 2.9V 300MA 6HVSOF
I roto i te taonga: 323721 pcs
Tikiake: BH29M0AWHFV-TR.pdf
RFQ
BH2AAAPC
BH2AAAPC
Whakaahuatanga: HOLDER BATT 2-AAA CELLS PC MOUNT
Tikiake: BH2AAAPC.pdf
BH29MA3WHFV-TR
BH29MA3WHFV-TR
Kaihanga: LAPIS Semiconductor