BH28RB1WGUT-E2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BH28RB1WGUT-E2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BH28RB1WGUT-E2
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 2.8V 150MA 4VCSP60N1
Ngā Rauemi: 1.BH28RB1WGUT-E2.pdf2.BH28RB1WGUT-E2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BH28RB1WGUT-E2
Tau Wae BH28RB1WGUT-E2 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LIN 2.8V 150MA 4VCSP60N1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 176018 pcs Pepa Raraunga 1.BH28RB1WGUT-E2.pdf2.BH28RB1WGUT-E2.pdf
Rae Tae (Max) 0.15V @ 100mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 4-VCSP60N1 (1x1.04) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Original-Reel®
Paa / Case 4-WFBGA, CSPBGA PSRR 63dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa BH28RB1WGUT-E2DKR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 150mA 4-VCSP60N1 (1x1.04)
I teie nei - Quiescent (Iq) 72µA Nama - Whakaputa 150mA