BH18SA3WGUT-E2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BH18SA3WGUT-E2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BH18SA3WGUT-E2
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 1.8V 150MA VCSP60N1
Ngā Rauemi: 1.BH18SA3WGUT-E2.pdf2.BH18SA3WGUT-E2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BH18SA3WGUT-E2
Tau Wae BH18SA3WGUT-E2 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LIN 1.8V 150MA VCSP60N1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 377369 pcs Pepa Raraunga 1.BH18SA3WGUT-E2.pdf2.BH18SA3WGUT-E2.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato VCSP60N1 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 4-WFBGA, CSPBGA PSRR 63dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa BH18SA3WGUT-E2CT Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA VCSP60N1 I teie nei - Quiescent (Iq) 72µA
Nama - Whakaputa 150mA Ngā Āhuatanga Mana Enable