BH18MA3WHFV-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BH18MA3WHFV-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BH18MA3WHFV-TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.8V 300MA 6HVSOF
Ngā Rauemi: 1.BH18MA3WHFV-TR.pdf2.BH18MA3WHFV-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BH18MA3WHFV-TR
Tau Wae BH18MA3WHFV-TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.8V 300MA 6HVSOF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 200445 pcs Pepa Raraunga 1.BH18MA3WHFV-TR.pdf2.BH18MA3WHFV-TR.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-HVSOF Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 6-SMD, Flat Lead Exposed Pad PSRR 60dB (1kHz)