BH18PB1WHFV-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BH18PB1WHFV-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BH18PB1WHFV-TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.8V 150MA HVSOF5
Ngā Rauemi: 1.BH18PB1WHFV-TR.pdf2.BH18PB1WHFV-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BH18PB1WHFV-TR
Tau Wae BH18PB1WHFV-TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.8V 150MA HVSOF5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 239923 pcs Pepa Raraunga 1.BH18PB1WHFV-TR.pdf2.BH18PB1WHFV-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.6V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato HVSOF5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Soft Start Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-665 PSRR 60dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa BH18PB1WHFV-TR-ND
BH18PB1WHFVTR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA HVSOF5
Tae - Whakaaetanga (Max) 40µA I teie nei - Quiescent (Iq) 4µA
Nama - Whakaputa 150mA Ngā Āhuatanga Mana Enable