SBSPP1000221MCR
Hua Hua
Tau Wae: SBSPP1000221MCR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua SURFACE MOUNT PI FILTER
Ngā Rauemi: SBSPP1000221MCR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBSPP1000221MCR
Tau Wae SBSPP1000221MCR Kaihanga Knowles Syfer
He Rahinga Kei te wātea 108046 pcs Pepa Raraunga SBSPP1000221MCR.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Ngā uara C = 220pF
Momo Low Pass Hangarau LC (Pi)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa SBSP
Teitei 0.071" (1.80mm) Whakarite Tae 3rd
Tiaki ESD No Whakaahuatanga Taipitopito LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 220pF 1A 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
I teie nei 1A Poutama / Whakaoho Rawa -
Taumahi Whakamatau 14dB @ 100MHz Nga tono General Purpose