SBSPP1000220MCR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBSPP1000220MCR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua SURFACE MOUNT PI FILTER
Ngā Rauemi: SBSPP1000220MCR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBSPP1000220MCR
Tau Wae SBSPP1000220MCR Kaihanga Knowles Syfer
He Rahinga Kei te wātea 100824 pcs Pepa Raraunga SBSPP1000220MCR.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Ngā uara C = 22pF
Momo Low Pass Hangarau LC (Pi)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa SBSP
Resist - Channel (Ohms) - Paa / Case 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
Tae Mahi - Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.071" (1.80mm) Whakarite Tae 3rd
Tiaki ESD No Whakaahuatanga Taipitopito LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 22pF 1A 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
I teie nei 1A Poutama / Whakaoho Rawa -
Taumahi Whakamatau 2dB @ 100MHz Nga tono General Purpose