SBSPP1000153MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
SBSPP1000153MXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBSPP1000153MXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua FILTER LC(PI) 0.015UF SMD
Ngā Rauemi: SBSPP1000153MXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBSPP1000153MXT
Tau Wae SBSPP1000153MXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga FILTER LC(PI) 0.015UF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89497 pcs Pepa Raraunga SBSPP1000153MXT.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Ngā uara C = 0.015µF
Momo Low Pass Hangarau LC (Pi)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa SBSP
Resist - Channel (Ohms) - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad Ētahi Ingoa 1608-1210-3
1608-1210-3-ND
Tae Mahi - Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.071" (1.80mm) Whakarite Tae 3rd
Tiaki ESD No Whakaahuatanga Taipitopito LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 0.015µF 1A 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
I teie nei 1A Poutama / Whakaoho Rawa -
Taumahi Whakamatau 37dB @ 100MHz Nga tono General Purpose