3640Y6300225MXRWS2
Knowles SyferKnowles Syfer
3640Y6300225MXRWS2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3640Y6300225MXRWS2
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 2.2UF 630V X7R 3640
Ngā Rauemi: 3640Y6300225MXRWS2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3640Y6300225MXRWS2
Tau Wae 3640Y6300225MXRWS2 Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 2.2UF 630V X7R 3640 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7474 pcs Pepa Raraunga 3640Y6300225MXRWS2.pdf
Putanga - Kua tohua 630V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.177" (4.50mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.362" L x 0.417" W (9.20mm x 10.60mm) Raupapa StackiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 3640 (9110 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 3640 (9110 Metric)
Te kaha 2.2µF Nga tono Boardflex Sensitive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
3640Y2000565KXRWS2
3640Y2000565KXRWS2
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 5.6UF 200V X7R 3640
I roto i te taonga: 6421 pcs
Tikiake: 3640Y2000565KXRWS2.pdf
RFQ
3640Y2K00154KXRWS2
3640Y2K00154KXRWS2
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 0.15UF 2KV X7R 3640
I roto i te taonga: 8289 pcs
Tikiake: 3640Y2K00154KXRWS2.pdf
RFQ
3641
Kaihanga: Greenlee Communications
Whakaahuatanga: PIN KIT
I roto i te taonga: 283 pcs
Tikiake:
3640Y2K00154MXRWS2
3640Y2K00154MXRWS2
Tikiake: 3640Y2K00154MXRWS2.pdf
36410
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: TORX KEY T-HANDLE T10 3.94"
Tikiake: 36410.pdf
3641NF
3641NF
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE DPST 6A 250V
Tikiake: 3641NF.pdf
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: TORX KEY T-HANDLE T15 7.87"
Tikiake: 36417.pdf
Whakaahuatanga: CAP CER 2.7UF 500V X7R 3640
Tikiake: 3640Y5000275KXRWS2.pdf
Whakaahuatanga: TORX KEY T-HANDLE T15 3.94"
3640Y2000565MXRWS2
3640Y2000565MXRWS2
Tikiake: 3640Y2000565MXRWS2.pdf
Whakaahuatanga: CAP CER 2.2UF 630V X7R 3640
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: K1 CHUCK KEY
Tikiake:
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel