3640Y2K00154KXRWS2
Knowles SyferKnowles Syfer
3640Y2K00154KXRWS2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3640Y2K00154KXRWS2
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.15UF 2KV X7R 3640
Ngā Rauemi: 3640Y2K00154KXRWS2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3640Y2K00154KXRWS2
Tau Wae 3640Y2K00154KXRWS2 Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.15UF 2KV X7R 3640 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8289 pcs Pepa Raraunga 3640Y2K00154KXRWS2.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.177" (4.50mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.362" L x 0.417" W (9.20mm x 10.60mm) Raupapa StackiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 3640 (9110 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 3640 (9110 Metric)
Te kaha 0.15µF Nga tono Boardflex Sensitive