3640Y6300225KXRWS2
Knowles SyferKnowles Syfer
3640Y6300225KXRWS2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3640Y6300225KXRWS2
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 2.2UF 630V X7R 3640
Ngā Rauemi: 3640Y6300225KXRWS2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3640Y6300225KXRWS2
Tau Wae 3640Y6300225KXRWS2 Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 2.2UF 630V X7R 3640 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7093 pcs Pepa Raraunga 3640Y6300225KXRWS2.pdf
Putanga - Kua tohua 630V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.177" (4.50mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.362" L x 0.417" W (9.20mm x 10.60mm) Raupapa StackiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 3640 (9110 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 3640 (9110 Metric)
Te kaha 2.2µF Nga tono Boardflex Sensitive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
3640Y6300225MXRWS2
3640Y6300225MXRWS2
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 2.2UF 630V X7R 3640
I roto i te taonga: 7474 pcs
Tikiake: 3640Y6300225MXRWS2.pdf
RFQ
36417
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: TORX KEY T-HANDLE T15 7.87"
I roto i te taonga: 13425 pcs
Tikiake: 36417.pdf
RFQ
36410
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: TORX KEY T-HANDLE T10 3.94"