111122K00560GQT
Knowles SyferKnowles Syfer
111122K00560GQT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 111122K00560GQT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 56PF 2KV C0G/NP0 1111
Ngā Rauemi: 111122K00560GQT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 111122K00560GQT
Tau Wae 111122K00560GQT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 56PF 2KV C0G/NP0 1111 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 109651 pcs Pepa Raraunga 111122K00560GQT.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±2%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1111 (2828 Metric) Ētahi Ingoa 1608-1277-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 56pF ±2% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
Te kaha 56pF Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: LABEL ID/RATINGS 1.77"X0.59" YLL