111122K06P80BQT
Knowles SyferKnowles Syfer
111122K06P80BQT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 111122K06P80BQT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 6.8PF 2KV C0G/NP0 1111
Ngā Rauemi: 111122K06P80BQT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 111122K06P80BQT
Tau Wae 111122K06P80BQT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 6.8PF 2KV C0G/NP0 1111 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77425 pcs Pepa Raraunga 111122K06P80BQT.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±0.1pF
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 1111 (2828 Metric) Ētahi Ingoa 1608-1266-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6.8pF ±0.1pF 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
Te kaha 6.8pF Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
111122K00560GQT
111122K00560GQT
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 56PF 2KV C0G/NP0 1111
I roto i te taonga: 109651 pcs
Tikiake: 111122K00560GQT.pdf
RFQ
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: LABEL ID/RATINGS 1.77"X0.59"
I roto i te taonga: 5616 pcs
Tikiake: 1111240000.pdf
RFQ
111124EB
111124EB
Kaihanga: EasyBraid Co.
Whakaahuatanga: PRE-FILTER - LABYRINTH F8/F9, FU
I roto i te taonga: 695 pcs
Tikiake: 111124EB.pdf
111122K05P60BQT
111122K05P60BQT
Kaihanga: Knowles Syfer
Tikiake: 111122K05P60BQT.pdf
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: LABEL ID/RATINGS 1.77"X0.59" WHT