111122K00270FQT
Knowles SyferKnowles Syfer
111122K00270FQT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 111122K00270FQT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 27PF 2KV C0G/NP0 1111
Ngā Rauemi: 111122K00270FQT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 111122K00270FQT
Tau Wae 111122K00270FQT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 27PF 2KV C0G/NP0 1111 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71544 pcs Pepa Raraunga 111122K00270FQT.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 1111 (2828 Metric) Ētahi Ingoa 1608-1273-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 27pF ±1% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
Te kaha 27pF Nga tono Automotive