SC56-11YWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC56-11YWA
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.56"
Ngā Rauemi: SC56-11YWA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC56-11YWA
Tau Wae SC56-11YWA Kaihanga Kingbright
Whakaahuatanga DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.56" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61452 pcs Pepa Raraunga SC56-11YWA.pdf
Waimotu - Tae 590nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.1V
Rahi / Rahi 0.750" H x 0.500" W x 0.315" D (19.05mm x 12.70mm x 8.00mm) Raupapa -
Whakaaetanga Mana (Max) 75mW Packaging Tube
Paa / Case 10-DIP (0.600", 15.24mm) Tau o Ngā Pūāhua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela 6.5mcd
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Whakaatu 7-Segment Rahinga Puka / Alpha 0.56" (14.22mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module Yellow 7-Segment 1 Character Common Cathode 2.1V 20mA 0.750" H x 0.500" W x 0.315" D (19.05mm x 12.70mm x 8.00mm) 10-DIP (0.600", 15.24mm) Tono - Whakamātau 20mA
Pine noa Common Cathode Tae Yellow
Ngā Hua e hāngai ana
SC56-21EWA
SC56-21EWA
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 0.56"
I roto i te taonga: 99026 pcs
Tikiake: SC56-21EWA.pdf
I roto i te taonga: 82325 pcs
Tikiake: SC56-21SYKWA.pdf
SC56-11CGKWA
SC56-11CGKWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 570NM GRN 1DIG 0.56 TH
Tikiake: SC56-11CGKWA.pdf
SC56-21SRWA
SC56-21SRWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 660NM RED NUMERIC 0.56"
Tikiake: SC56-21SRWA.pdf
Tikiake: SC56-11SURKWA.pdf
SC56-11GWA
SC56-11GWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 0.56" SGL 568NM GRN
Tikiake: SC56-11GWA.pdf
Whakaahuatanga: DISPLAY 0.56" SGL 625NM RED
Tikiake: SC56-11EWA.pdf
Tikiake: SC56-21SURKWA.pdf
Whakaahuatanga: DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.56"
Tikiake: SC56-21GWA.pdf
Whakaahuatanga: DISPLAY 0.56" SGL 640NM RED
Tikiake: SC56-11SRWA.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel