SC56-11GWA
KingbrightKingbright
SC56-11GWA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC56-11GWA
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua DISPLAY 0.56" SGL 568NM GRN
Ngā Rauemi: SC56-11GWA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
2520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC56-11GWA
Tau Wae SC56-11GWA Kaihanga Kingbright
Whakaahuatanga DISPLAY 0.56" SGL 568NM GRN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 99434 pcs Pepa Raraunga SC56-11GWA.pdf
Waimotu - Tae 565nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.2V
Rahi / Rahi 0.750" H x 0.500" W x 0.315" D (19.05mm x 12.70mm x 8.00mm) Raupapa -
Whakaaetanga Mana (Max) 62.5mW Packaging Tube
Paa / Case 10-DIP (0.600", 15.24mm) Ētahi Ingoa 754-1466-5
SC5611GWA
Tau o Ngā Pūāhua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 11mcd Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Whakaatu 7-Segment
Rahinga Puka / Alpha 0.56" (14.22mm) Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module Green 7-Segment 1 Character Common Cathode 2.2V 20mA 0.750" H x 0.500" W x 0.315" D (19.05mm x 12.70mm x 8.00mm) 10-DIP (0.600", 15.24mm)
Tono - Whakamātau 20mA Pine noa Common Cathode
Tae Green
I roto i te taonga: 82325 pcs
Tikiake: SC56-11SYKWA.pdf
RFQ
SC552R2KR
SC552R2KR
Kaihanga: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.2UH 1.8A 60 MOHM TH
I roto i te taonga: 39272 pcs
Tikiake: SC552R2KR.pdf
RFQ
SC56-11CGKWA
SC56-11CGKWA
Tikiake: SC56-11CGKWA.pdf
SC54B-820
SC54B-820
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 82UH 700MA 600 MOHM
Tikiake: SC54B-820.pdf
SC56-11YWA
SC56-11YWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.56"
Tikiake: SC56-11YWA.pdf
SC5554MVR132
SC5554MVR132
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC MCU 32BIT 2MB FLASH 416BGA
Tikiake:
SC56-11SRWA
SC56-11SRWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 0.56" SGL 640NM RED
Tikiake: SC56-11SRWA.pdf
SC56-11EWA
SC56-11EWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 0.56" SGL 625NM RED
Tikiake: SC56-11EWA.pdf
Tikiake: SC56-21CGKWA.pdf
SC553ISKTRT
SC553ISKTRT
Kaihanga: Semtech
Whakaahuatanga: IC REG LIN POS ADJ 150MA SOT23-5
Tikiake: SC553ISKTRT.pdf
Tikiake: SC56-11SURKWA.pdf
Whakaahuatanga: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 0.56"
Tikiake: SC56-21EWA.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel