SC5554MVR132
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC5554MVR132
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 2MB FLASH 416BGA
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC5554MVR132
Tau Wae SC5554MVR132 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 5528 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.35 V ~ 1.65 V Pūrere Pūrere Whakarato 416-PBGA (27x27)
Tere 132MHz Raupapa MPC55xx Qorivva
Rahi RAM 64K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 2MB (2M x 8) Nga Papahanga Reo DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 416-BBGA
Oscillator Momo External Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o I / O 256 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito e200z6 MPC55xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 132MHz 2MB (2M x 8) FLASH 416-PBGA (27x27) Raraunga Raraunga A/D 40x12b
Nui Rahi 32-Bit Te tukatuka Core e200z6
Hononga CANbus, EBI/EMI, SCI, SPI Tau Wae Tuakiri SC5554
Ngā Hua e hāngai ana
SC54B-470
SC54B-470
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 47UH 1A 370 MOHM SMD
I roto i te taonga: 128560 pcs
Tikiake: SC54B-470.pdf
RFQ
SC56-11GWA
SC56-11GWA
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: DISPLAY 0.56" SGL 568NM GRN
I roto i te taonga: 99434 pcs
Tikiake: SC56-11GWA.pdf
RFQ
SC56-11SYKWA
SC56-11SYKWA
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: DISPLAY 590NM YLW 1DIG 0.56 TH
Tikiake: SC56-11SYKWA.pdf
SC56-11SURKWA
SC56-11SURKWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 630NM RED 1DIG 0.56 TH
Tikiake: SC56-11SURKWA.pdf
SC553ISKTRT
SC553ISKTRT
Kaihanga: Semtech
Whakaahuatanga: IC REG LIN POS ADJ 150MA SOT23-5
Tikiake: SC553ISKTRT.pdf
SC552R2KR
SC552R2KR
Kaihanga: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.2UH 1.8A 60 MOHM TH
Tikiake: SC552R2KR.pdf
SC54B-680
SC54B-680
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 68UH 780MA 460 MOHM
Tikiake: SC54B-680.pdf
SC56-11CGKWA
SC56-11CGKWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 570NM GRN 1DIG 0.56 TH
Tikiake: SC56-11CGKWA.pdf
SC56-11EWA
SC56-11EWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 0.56" SGL 625NM RED
Tikiake: SC56-11EWA.pdf
SC56-11SRWA
SC56-11SRWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 0.56" SGL 640NM RED
Tikiake: SC56-11SRWA.pdf
SC54B-560
SC54B-560
Whakaahuatanga: FIXED IND 56UH 820MA 420 MOHM
Tikiake: SC54B-560.pdf
SC54B-820
SC54B-820
Whakaahuatanga: FIXED IND 82UH 700MA 600 MOHM
Tikiake: SC54B-820.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel