SC56-21GWA
KingbrightKingbright
SC56-21GWA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC56-21GWA
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.56"
Ngā Rauemi: SC56-21GWA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
2520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC56-21GWA
Tau Wae SC56-21GWA Kaihanga Kingbright
Whakaahuatanga DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.56" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95571 pcs Pepa Raraunga SC56-21GWA.pdf
Waimotu - Tae 565nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.2V
Rahi / Rahi 0.750" H x 0.500" W x 0.315" D (19.05mm x 12.70mm x 8.00mm) Raupapa -
Whakaaetanga Mana (Max) 62.5mW Packaging Tube
Paa / Case 10-DIP (0.600", 15.24mm) Ētahi Ingoa 754-1704-5
SC56-21GWA-ND
Tau o Ngā Pūāhua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 11mcd Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Whakaatu 7-Segment
Rahinga Puka / Alpha 0.56" (14.22mm) Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module Green 7-Segment 1 Character Common Cathode 2.2V 20mA 0.750" H x 0.500" W x 0.315" D (19.05mm x 12.70mm x 8.00mm) 10-DIP (0.600", 15.24mm)
Tono - Whakamātau 20mA Pine noa Common Cathode
Tae Green
Ngā Hua e hāngai ana
SC56-21YWA
SC56-21YWA
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.56"
I roto i te taonga: 70916 pcs
Tikiake: SC56-21YWA.pdf
RFQ
SC56-21EWA
SC56-21EWA
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 0.56"
I roto i te taonga: 99026 pcs
Tikiake: SC56-21EWA.pdf
RFQ
SC56-21CGKWA
SC56-21CGKWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 570NM GRN 1DIG 0.56 TH
Tikiake: SC56-21CGKWA.pdf
SC56-21SYKWA
SC56-21SYKWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 590NM YLW 1DIG 0.56 TH
Tikiake: SC56-21SYKWA.pdf
SC56-11SURKWA
SC56-11SURKWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 630NM RED 1DIG 0.56 TH
Tikiake: SC56-11SURKWA.pdf
SC560BULTRT
SC560BULTRT
Kaihanga: Semtech
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR POS ADJ 8MLPQ-UT
Tikiake: SC560BULTRT.pdf
Tikiake: SC56-11SYKWA.pdf
Tikiake: SC56-11YWA.pdf
SC560AULTRT
SC560AULTRT
Kaihanga: Semtech
Tikiake: SC560AULTRT.pdf
SC56-21SRWA
SC56-21SRWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 660NM RED NUMERIC 0.56"
Tikiake: SC56-21SRWA.pdf
Tikiake: SC56-21SURKWA.pdf
Whakaahuatanga: DISPLAY 0.56" SGL 640NM RED
Tikiake: SC56-11SRWA.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel