SC40-19YWA
Hua Hua
Tau Wae: SC40-19YWA
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 4.0"
Ngā Rauemi: SC40-19YWA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC40-19YWA
Tau Wae SC40-19YWA Kaihanga Kingbright
Whakaahuatanga DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 4.0" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6713 pcs Pepa Raraunga SC40-19YWA.pdf
Waimotu - Tae 590nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 8.4V
Rahi / Rahi 4.803" H x 3.543" W x 0.591" D (122.00mm x 90.00mm x 15.00mm) Raupapa -
Whakaaetanga Mana (Max) 600mW Packaging Tube
Paa / Case 10-DIP (4.210", 107.00mm) Tau o Ngā Pūāhua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela 22mcd
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Whakaatu 7-Segment Rahinga Puka / Alpha 3.98" (101.20mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module Yellow 7-Segment 1 Character Common Cathode 8.4V 20mA 4.803" H x 3.543" W x 0.591" D (122.00mm x 90.00mm x 15.00mm) 10-DIP (4.210", 107.00mm) Tono - Whakamātau 20mA
Pine noa Common Cathode Tae Yellow
Ngā Hua e hāngai ana
SC40-19GWA
SC40-19GWA
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 4.0"
I roto i te taonga: 8170 pcs
Tikiake: SC40-19GWA.pdf
RFQ
SC4020FH-101
SC4020FH-101
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 100UH 1.45A 265 MOHM
I roto i te taonga: 75899 pcs
Tikiake: SC4020FH-101.pdf
Tikiake: SC40-19CGKWA.pdf
SC401U
SC401U
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONTROLLER 4-WIRE USB RESISTIVE
Tikiake: SC401U.pdf
SC40-19SYKWA
SC40-19SYKWA
Tikiake: SC40-19SURKWA.pdf
SC4000
SC4000
Kaihanga: Cardinal Components
Whakaahuatanga: PROG SOCKET 5X7 SMD FOR PG-3100
Tikiake:
SC40-19SRWA
SC40-19SRWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 660NM RED NUMERIC 4.0"
Tikiake: SC40-19SRWA.pdf
SC4002ALM-6
SC4002ALM-6
Kaihanga: Cynergy3
Whakaahuatanga: AMPLIFIER TRIP UNIVERSAL INPUT D
I roto i te taonga: 373 pcs
Tikiake: SC4002ALM-6.pdf
SC401BMLTRT
SC401BMLTRT
Kaihanga: Semtech
Whakaahuatanga: IC REG BUCK ADJ 15A SYNC 32MLPQ
Tikiake: SC401BMLTRT.pdf
SC4020FH-100
SC4020FH-100
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 5.2A 27 MOHM SMD
Tikiake: SC4020FH-100.pdf
SC40-19EWA
SC40-19EWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 4.0"
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel