SC40-19SRWA
KingbrightKingbright
SC40-19SRWA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC40-19SRWA
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua DISPLAY 660NM RED NUMERIC 4.0"
Ngā Rauemi: SC40-19SRWA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
12 pcs
30 pcs
102 pcs
252 pcs
504 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC40-19SRWA
Tau Wae SC40-19SRWA Kaihanga Kingbright
Whakaahuatanga DISPLAY 660NM RED NUMERIC 4.0" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7475 pcs Pepa Raraunga SC40-19SRWA.pdf
Waimotu - Tae 660nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 7.4V
Rahi / Rahi 4.803" H x 3.543" W x 0.591" D (122.00mm x 90.00mm x 15.00mm) Raupapa -
Whakaaetanga Mana (Max) 600mW Packaging Tube
Paa / Case 10-DIP (4.210", 107.00mm) Ētahi Ingoa 754-2298
SC40-19SRWA-ND
Tau o Ngā Pūāhua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 110mcd Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Whakaatu 7-Segment
Rahinga Puka / Alpha 3.98" (101.20mm) Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Cathode 7.4V 20mA 4.803" H x 3.543" W x 0.591" D (122.00mm x 90.00mm x 15.00mm) 10-DIP (4.210", 107.00mm)
Tono - Whakamātau 20mA Pine noa Common Cathode
Tae Red
I roto i te taonga: 5791 pcs
Tikiake: SC40-19CGKWA.pdf
RFQ
SC40-19YWA
SC40-19YWA
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 4.0"
I roto i te taonga: 6713 pcs
Tikiake: SC40-19YWA.pdf
RFQ
Tikiake: SC40-18YWA.pdf
Tikiake: SC40-18SURKWA.pdf
SC40-19GWA
SC40-19GWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 4.0"
Tikiake: SC40-19GWA.pdf
SC40-18SYKWA
SC40-18SYKWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 590NM YLW 1DIG .4 TH
Tikiake: SC40-18SYKWA.pdf
SC40-19EWA
SC40-19EWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 4.0"
Tikiake: SC40-19EWA.pdf
SC401BMLTRT
SC401BMLTRT
Kaihanga: Semtech
Whakaahuatanga: IC REG BUCK ADJ 15A SYNC 32MLPQ
Tikiake: SC401BMLTRT.pdf
Tikiake: SC40-19SYKWA.pdf
SC4002ALM-6
SC4002ALM-6
Kaihanga: Cynergy3
Whakaahuatanga: AMPLIFIER TRIP UNIVERSAL INPUT D
I roto i te taonga: 373 pcs
Tikiake: SC4002ALM-6.pdf
SC4000
SC4000
Kaihanga: Cardinal Components
Whakaahuatanga: PROG SOCKET 5X7 SMD FOR PG-3100
Tikiake:
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel