SC40-19EWA
Hua Hua
Tau Wae: SC40-19EWA
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua DISPLAY 627NM RED NUMERIC 4.0"
Ngā Rauemi: SC40-19EWA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC40-19EWA
Tau Wae SC40-19EWA Kaihanga Kingbright
Whakaahuatanga DISPLAY 627NM RED NUMERIC 4.0" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7064 pcs Pepa Raraunga SC40-19EWA.pdf
Waimotu - Tae 627nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 8V
Rahi / Rahi 4.803" H x 3.543" W x 0.591" D (122.00mm x 90.00mm x 15.00mm) Raupapa -
Whakaaetanga Mana (Max) 600mW Packaging Tube
Paa / Case 10-DIP (4.210", 107.00mm) Tau o Ngā Pūāhua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela 23mcd
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Whakaatu 7-Segment Rahinga Puka / Alpha 3.98" (101.20mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Cathode 8V 20mA 4.803" H x 3.543" W x 0.591" D (122.00mm x 90.00mm x 15.00mm) 10-DIP (4.210", 107.00mm) Tono - Whakamātau 20mA
Pine noa Common Cathode Tae Red
Ngā Hua e hāngai ana
SC40-18SYKWA
SC40-18SYKWA
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: DISPLAY 590NM YLW 1DIG .4 TH
I roto i te taonga: 6955 pcs
I roto i te taonga: 5791 pcs
Tikiake: SC40-19CGKWA.pdf
RFQ
SC40-18YWA
SC40-18YWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 4.0"
Tikiake: SC40-18YWA.pdf
Tikiake: SC40-19SYKWA.pdf
Tikiake: SC40-19YWA.pdf
Tikiake: SC40-19SURKWA.pdf
SC40-19GWA
SC40-19GWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 4.0"
Tikiake: SC40-19GWA.pdf
SC4000
SC4000
Kaihanga: Cardinal Components
Whakaahuatanga: PROG SOCKET 5X7 SMD FOR PG-3100
Tikiake:
SC40-19SRWA
SC40-19SRWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 660NM RED NUMERIC 4.0"
Tikiake: SC40-19SRWA.pdf
Tikiake: SC40-18SRWA.pdf
Tikiake: SC40-18GWA.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel