CC56-11GWA
KingbrightKingbright
CC56-11GWA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CC56-11GWA
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua DISPLAY 565NM GRN 4DIG 0.56" TH
Ngā Rauemi: CC56-11GWA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CC56-11GWA
Tau Wae CC56-11GWA Kaihanga Kingbright
Whakaahuatanga DISPLAY 565NM GRN 4DIG 0.56" TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42828 pcs Pepa Raraunga CC56-11GWA.pdf
Waimotu - Tae 565nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.2V
Rahi / Rahi 0.748" H x 1.980" W x 0.319" D (19.00mm x 50.30mm x 8.10mm) Raupapa -
Whakaaetanga Mana (Max) 62.5mW Packaging Tube
Paa / Case 36-DIP Module (0.600", 15.24mm) Ētahi Ingoa 754-1661-5
CC56-11GWA-ND
Tau o Ngā Pūāhua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 11mcd Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Whakaatu 7-Segment Clock
Rahinga Puka / Alpha 0.56" (14.22mm) Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module Green 7-Segment Clock 4 Character Common Cathode 2.2V 20mA 0.748" H x 1.980" W x 0.319" D (19.00mm x 50.30mm x 8.10mm) 36-DIP Module (0.600", 15.24mm)
Tono - Whakamātau 20mA Pine noa Common Cathode
Tae Green
Ngā Hua e hāngai ana
CC56-11SRWA
CC56-11SRWA
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: DISPLAY 660NM RED 4DIG 0.56" TH