CC56-11CGKWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CC56-11CGKWA
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua DISPLAY 570NM GRN 4DIG 0.56 TH
Ngā Rauemi: CC56-11CGKWA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CC56-11CGKWA
Tau Wae CC56-11CGKWA Kaihanga Kingbright
He Rahinga Kei te wātea 28020 pcs Pepa Raraunga CC56-11CGKWA.pdf
Waimotu - Tae 574nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.1V
Rahi / Rahi - Raupapa -
Whakaaetanga Mana (Max) 75mW Packaging Bulk
Paa / Case 36-DIP (0.600", 15.24mm) Tau o Ngā Pūāhua 4
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela 35mcd
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Whakaatu 7-Segment Clock Rahinga Puka / Alpha 0.56" (14.22mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module Green 7-Segment Clock 4 Character Common Cathode 2.1V 20mA 36-DIP (0.600", 15.24mm) Tono - Whakamātau 20mA
Pine noa Common Cathode Tae Green
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CC50SD12
CC50SD12
Kaihanga: Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga: RLY CONT 3P 12V DC 2NO/2NC