CC56-11EWA
Hua Hua
Tau Wae: CC56-11EWA
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua DISPLAY 627NM RED 4DIG 0.56" TH
Ngā Rauemi: CC56-11EWA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CC56-11EWA
Tau Wae CC56-11EWA Kaihanga Kingbright
Whakaahuatanga DISPLAY 627NM RED 4DIG 0.56" TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33179 pcs Pepa Raraunga CC56-11EWA.pdf
Waimotu - Tae 627nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2V
Rahi / Rahi 0.748" H x 1.980" W x 0.319" D (19.00mm x 50.30mm x 8.10mm) Raupapa -
Whakaaetanga Mana (Max) 75mW Packaging Bulk
Paa / Case 36-DIP Module (0.600", 15.24mm) Tau o Ngā Pūāhua 4
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela 5.8mcd
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Whakaatu 7-Segment Clock Rahinga Puka / Alpha 0.56" (14.22mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module Red 7-Segment Clock 4 Character Common Cathode 2V 20mA 0.748" H x 1.980" W x 0.319" D (19.00mm x 50.30mm x 8.10mm) 36-DIP Module (0.600", 15.24mm) Tono - Whakamātau 20mA