APT1608LZGCK
KingbrightKingbright
APT1608LZGCK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APT1608LZGCK
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua LED GREEN CLEAR 2SMD
Ngā Rauemi: APT1608LZGCK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APT1608LZGCK
Tau Wae APT1608LZGCK Kaihanga Kingbright
He Rahinga Kei te wātea 278220 pcs Pepa Raraunga APT1608LZGCK.pdf
Waimotu - Tae 515nm Waimurere - Mana 525nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.65V Tirohia te Angle 120°
Pūrere Pūrere Whakarato 2-SMD Rahi / Rahi 1.60mm L x 0.80mm W
Raupapa HELI2 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 754-1934-1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 50mcd Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top, 1.10mm x 0.80mm
Tae Tae Colorless Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 0.75mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Green 525nm LED Indication - Discrete 2.65V 0603 (1608 Metric) Tono - Whakamātau 2mA