APT1608LSECK/J3-PRV
KingbrightKingbright
APT1608LSECK/J3-PRV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APT1608LSECK/J3-PRV
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua LED RED CLEAR 2SMD
Ngā Rauemi: APT1608LSECK/J3-PRV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APT1608LSECK/J3-PRV
Tau Wae APT1608LSECK/J3-PRV Kaihanga Kingbright
He Rahinga Kei te wātea 515872 pcs Pepa Raraunga APT1608LSECK/J3-PRV.pdf
Waimotu - Tae 640nm Waimurere - Mana 625nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 1.8V Tirohia te Angle 120°
Pūrere Pūrere Whakarato 2-SMD Rahi / Rahi 1.60mm L x 0.80mm W
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 754-1930-2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 40mcd Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top, 1.10mm x 0.80mm
Tae Tae Colorless Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 0.75mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Red 625nm LED Indication - Discrete 1.8V 0603 (1608 Metric) Tono - Whakamātau 2mA