APT1608PYW
KingbrightKingbright
APT1608PYW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APT1608PYW
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua LED YELLOW DIFFUSED CHIP SMD
Ngā Rauemi: APT1608PYW.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APT1608PYW
Tau Wae APT1608PYW Kaihanga Kingbright
He Rahinga Kei te wātea 1024437 pcs Pepa Raraunga APT1608PYW.pdf
Waimotu - Tae 583nm Waimurere - Mana 585nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.1V Tirohia te Angle 120°
Pūrere Pūrere Whakarato Chip LED Rahi / Rahi 1.60mm L x 0.80mm W
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa Q4471606B
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 8mcd Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakaaetanga Maama Diffused Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm
Tae Tae White Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 0.75mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Yellow 585nm LED Indication - Discrete 2.1V 0603 (1608 Metric) Tono - Whakamātau 20mA