T356H107K006AT
KEMETKEMET
T356H107K006AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T356H107K006AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 100UF 6.3V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: T356H107K006AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T356H107K006AT
Tau Wae T356H107K006AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 100UF 6.3V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64873 pcs Pepa Raraunga T356H107K006AT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 6.3V
Momo Conformal Coated Te manawanui 100µF
Te Rahi Whenua Whenua 0.200" (5.08mm) Pūrere Pūrere Whakarato H
Rahi / Rahi 0.299" Dia (7.60mm) Raupapa T356, UltraDip II
RoHS Tūnga Bulk Ko te poari Radial
Ētahi Ingoa 399-3658 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga T356H107K006AT
Life @ Temp. 1.6 Ohm Teitei - Tae (Max) 0.469" (11.90mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Whakaahua nui 100µF ±10% Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V Radial 1.6 Ohm
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga CAP TANT 100UF 6.3V 10% RADIAL