T356G686K006AT
KEMETKEMET
T356G686K006AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T356G686K006AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 68UF 6.3V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: T356G686K006AT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T356G686K006AT
Tau Wae T356G686K006AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 68UF 6.3V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70603 pcs Pepa Raraunga T356G686K006AT.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa T356, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-3657
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Rae Rahi Tae G Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.449" (11.40mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.8 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V Radial, Disc 1.8 Ohm Te kaha 68µF