T356H107K006AS
KEMETKEMET
T356H107K006AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T356H107K006AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 100UF 6.3V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: T356H107K006AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T356H107K006AS
Tau Wae T356H107K006AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 100UF 6.3V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 49397 pcs Pepa Raraunga T356H107K006AS.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.299" Dia (7.60mm)
Raupapa T356, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-1310
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae H
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.469" (11.90mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.6 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 100µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V Radial, Disc 1.6 Ohm
Te kaha 100µF