T356H476K010AS
KEMETKEMET
T356H476K010AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T356H476K010AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 47UF 10V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: T356H476K010AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T356H476K010AS
Tau Wae T356H476K010AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 10V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 65582 pcs Pepa Raraunga T356H476K010AS.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.299" Dia (7.60mm)
Raupapa T356, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-1320
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Rae Rahi Tae H Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.469" (11.90mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.7 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial, Disc 1.7 Ohm Te kaha 47µF