T354E225K050AT
KEMETKEMET
T354E225K050AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T354E225K050AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 2.2UF 50V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: T354E225K050AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T354E225K050AT
Tau Wae T354E225K050AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 2.2UF 50V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83595 pcs Pepa Raraunga T354E225K050AT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 50V
Momo Conformal Coated Te manawanui 2.2µF
Te Rahi Whenua Whenua 0.250" (6.35mm) Pūrere Pūrere Whakarato E
Rahi / Rahi 0.217" Dia (5.50mm) Raupapa T354, UltraDip II
RoHS Tūnga Bulk Ko te poari Radial
Ētahi Ingoa 399-9919 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga T354E225K050AT
Life @ Temp. 3.5 Ohm Teitei - Tae (Max) 0.400" (10.16mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Whakaahua nui 2.2µF ±10% Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial 3.5 Ohm
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga CAP TANT 2.2UF 50V 10% RADIAL