VE1812K601R040
KEMETKEMET
VE1812K601R040 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VE1812K601R040
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua VARISTOR 68V 600A 1812
Ngā Rauemi: VE1812K601R040.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VE1812K601R040
Tau Wae VE1812K601R040 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga VARISTOR 68V 600A 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 158775 pcs Pepa Raraunga VE1812K601R040.pdf
Varistor Voltage (Typ) 68V Varistor Voltage (Min) 61.2V
Varistor Voltage (Max) 74.8V Raupapa Automotive, AEC-Q200, VE
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 56V
Maximum AC Volts 40V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 4.8J Whakaahuatanga Taipitopito 68V 600A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1812 (4532 Metric)
I teie nei - Te tere 600A