VE1812K401R050
KEMETKEMET
VE1812K401R050 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VE1812K401R050
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua VARISTOR 82V 400A 1812
Ngā Rauemi: VE1812K401R050.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VE1812K401R050
Tau Wae VE1812K401R050 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga VARISTOR 82V 400A 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 148758 pcs Pepa Raraunga VE1812K401R050.pdf
Varistor Voltage (Typ) 82V Varistor Voltage (Min) 73.8V
Varistor Voltage (Max) 90.2V Raupapa Automotive, AEC-Q200, VE
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 65V
Maximum AC Volts 50V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 4.8J Whakaahuatanga Taipitopito 82V 400A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1812 (4532 Metric)
I teie nei - Te tere 400A