VE1812K401R075
KEMETKEMET
VE1812K401R075 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VE1812K401R075
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua VARISTOR 120V 400A 1812
Ngā Rauemi: VE1812K401R075.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VE1812K401R075
Tau Wae VE1812K401R075 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga VARISTOR 120V 400A 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 147805 pcs Pepa Raraunga VE1812K401R075.pdf
Varistor Voltage (Typ) 120V Varistor Voltage (Min) 108V
Varistor Voltage (Max) 132V Raupapa Automotive, AEC-Q200, VE
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 100V
Maximum AC Volts 75V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 5.8J Whakaahuatanga Taipitopito 120V 400A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1812 (4532 Metric)
I teie nei - Te tere 400A