VC1210K401R020
Hua Hua
Tau Wae: VC1210K401R020
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua VARISTOR 33V 400A 1210
Ngā Rauemi: VC1210K401R020.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VC1210K401R020
Tau Wae VC1210K401R020 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga VARISTOR 33V 400A 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 364001 pcs Pepa Raraunga VC1210K401R020.pdf
Varistor Voltage (Typ) 33V Varistor Voltage (Min) 29.7V
Varistor Voltage (Max) 36.3V Raupapa Automotive, AEC-Q200, VC
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 26V
Maximum AC Volts 20V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 2.0J Whakaahuatanga Taipitopito 33V 400A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1210 (3225 Metric)
I teie nei - Te tere 400A