VC1210K251R050
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VC1210K251R050
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua VARISTOR 82V 250A 1210
Ngā Rauemi: VC1210K251R050.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VC1210K251R050
Tau Wae VC1210K251R050 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga VARISTOR 82V 250A 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 381528 pcs Pepa Raraunga VC1210K251R050.pdf
Varistor Voltage (Typ) 82V Varistor Voltage (Min) 73.8V
Varistor Voltage (Max) 90.2V Raupapa Automotive, AEC-Q200, VC
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 65V
Maximum AC Volts 50V Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 1.7J
Whakaahuatanga Taipitopito 82V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1210 (3225 Metric) I teie nei - Te tere 250A