VC1210K401R017
Hua Hua
Tau Wae: VC1210K401R017
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua VARISTOR 27V 400A 1210
Ngā Rauemi: VC1210K401R017.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VC1210K401R017
Tau Wae VC1210K401R017 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga VARISTOR 27V 400A 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 361360 pcs Pepa Raraunga VC1210K401R017.pdf
Varistor Voltage (Typ) 27V Varistor Voltage (Min) 24.3V
Varistor Voltage (Max) 29.7V Raupapa Automotive, AEC-Q200, VC
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 22V
Maximum AC Volts 17V Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 1.8J
Whakaahuatanga Taipitopito 27V 400A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1210 (3225 Metric) I teie nei - Te tere 400A