VC1206K201R011
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VC1206K201R011
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua VARISTOR 18V 200A 1206
Ngā Rauemi: VC1206K201R011.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VC1206K201R011
Tau Wae VC1206K201R011 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga VARISTOR 18V 200A 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 530552 pcs Pepa Raraunga VC1206K201R011.pdf
Varistor Voltage (Typ) 18V Varistor Voltage (Min) 16.2V
Varistor Voltage (Max) 19.8V Raupapa Automotive, AEC-Q200, VC
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount, MLCV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 14V
Maximum AC Volts 11V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 0.60J Whakaahuatanga Taipitopito 18V 200A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
I teie nei - Te tere 200A