VC1206K121R040
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VC1206K121R040
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua VARISTOR 68V 120A 1206
Ngā Rauemi: VC1206K121R040.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VC1206K121R040
Tau Wae VC1206K121R040 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga VARISTOR 68V 120A 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 620575 pcs Pepa Raraunga VC1206K121R040.pdf
Varistor Voltage (Typ) 68V Varistor Voltage (Min) 61.2V
Varistor Voltage (Max) 74.8V Raupapa Automotive, AEC-Q200, VC
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount, MLCV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 56V
Maximum AC Volts 40V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 0.80J Whakaahuatanga Taipitopito 68V 120A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
I teie nei - Te tere 120A