VC1206K121R050
KEMETKEMET
VC1206K121R050 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VC1206K121R050
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua VARISTOR 82V 120A 1206
Ngā Rauemi: VC1206K121R050.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VC1206K121R050
Tau Wae VC1206K121R050 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga VARISTOR 82V 120A 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 666198 pcs Pepa Raraunga VC1206K121R050.pdf
Varistor Voltage (Typ) 82V Varistor Voltage (Min) 73.8V
Varistor Voltage (Max) 90.2V Raupapa Automotive, AEC-Q200, VC
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 399-13759-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount, MLCV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 65V
Maximum AC Volts 50V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 0.80J
Whakaahuatanga Taipitopito 82V 120A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric) I teie nei - Te tere 120A
Capacitance @ Frequency 340pF @ 1kHz