T491E477M010AT
KEMETKEMET
T491E477M010AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491E477M010AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 470UF 10V 20% 2824
Ngā Rauemi: T491E477M010AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491E477M010AT
Tau Wae T491E477M010AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 470UF 10V 20% 2824 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30457 pcs Pepa Raraunga T491E477M010AT.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.236" W (7.30mm x 6.00mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2824 (7260 Metric) Ētahi Ingoa 399-3804-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae E Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.150" (3.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 500 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2824 (7260 Metric) 500 mOhm Te kaha 470µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491E687M006AH
T491E687M006AH
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 680.UF 6.0V
I roto i te taonga: 28375 pcs
Tikiake: T491E687M006AH.pdf
RFQ
T491E477M010AT7280
T491E477M010AT7280
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 470.UF 10.0V