T491E687M006AS
KEMETKEMET
T491E687M006AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491E687M006AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 680UF 6.3V 20% 2824
Ngā Rauemi: T491E687M006AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491E687M006AS
Tau Wae T491E687M006AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 680UF 6.3V 20% 2824 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4524 pcs Pepa Raraunga T491E687M006AS.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.236" W (7.30mm x 6.00mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2824 (7260 Metric) Ētahi Ingoa 399-3094-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae E
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.150" (3.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 500 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 680µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2824 (7260 Metric) 500 mOhm
Te kaha 680µF