T491E477K010AT
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491E477K010AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 470.UF 10.0V
Ngā Rauemi: T491E477K010AT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491E477K010AT
Tau Wae T491E477K010AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 470.UF 10.0V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 30152 pcs Pepa Raraunga T491E477K010AT.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.236" W (7.30mm x 6.00mm)
Raupapa T491 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2924 (7360 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Rae Rahi Tae E
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) 0.150" (3.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 500 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2924 (7360 Metric) 500 mOhm Te kaha 470µF