T370F226K035AS
KEMETKEMET
T370F226K035AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T370F226K035AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 22UF 10% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: T370F226K035AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T370F226K035AS
Tau Wae T370F226K035AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 10% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 11502 pcs Pepa Raraunga T370F226K035AS.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.375" L x 0.150" W (9.53mm x 3.81mm)
Raupapa T370 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-18006
T370F226K035AS-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae F Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.300" (7.62mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.475" (12.07mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.3 Ohm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 22µF Molded Tantalum Capacitors 35V Radial 1.3 Ohm @ 100kHz Te kaha 22µF